اطلسی الوان

صفحه دستگاه لیزر لاله صورتی رقم Mascotte الوان
اطلسی الوان
شرایط کالا : موجود هست
3 , 000 تومان
عمق کاشت

سطحی
تعداد تقریبی بذر

30 عدد
فصل کاشت

زمستان
دوران جوانه زنی

7 روز
گزینش معیار نور و روشنایی

آفتاب
دسته خاک

کمپوست
-


1
+
افزودن به سبد خرید
- امتیاز محصول
- دسته : بذر های پاکتی

توضیحات
نظرها
اطلسی الوان


کمپانی پان آمریکن یک شرکت پیشرو در مورد ایجاد و اصلاح بذرگیاهان زینتی می باشد که 60 سال پیشین در آمریکا ی ایالات متحده عمل خود را با کاشت بذر دستگاه لیزر ها و سبزی ها آغاز نمود . تولید ها این شرکت در مرحله بیشتر و خرده فروشی بوده و بذور و محصول ها ان به تمام اقسا نقاط عالم صادر و هرساله میلیون ها بذر دستگاه لیزر در پارک ها و فضای سبز شهری کاشته می گردد . هرساله Pan amercan با ارائه ی بروشوری دهها گیاه تازه به انواع تولیدی خویش اضافه کرده و همیطنور از گیاهان جان دار هرساله آبادی ها رقم تازه و رنگ نو اصلاح و به تولید انبوه می‌رساند . امروزه این مجموعه بالغ بر 200 گونه ی زینتی تولید می کند که از دارای شهرت ترین محصولات این شرکت اصلاح و تولید بذور اف 1 یا این که هیبرید های دستگاه لیزر های اطلسی و حنا بوده که روستا ها پاداش ی در میان المللی را عاید این شرکت نموده است . این محصول عرضه شده در فروشگاه باغ شیشه ای از محصولات مرغوب این موسسه آمریکایی می باشد .دستورها واجب :

اطلسی دورنگ
اطلسی دورنگ

اطلسی دادای رقم های یک ساله و همیشگی بوده منشأ آن آرژانتین , برزیل و اروگرئه است . مدل P . x hybridaحاصل تلاقی لا P . axillaris و P . integrifoliaاست . در دستگاه لیزر کاری از بیشتر رقم های آن حتی رقم های همیشگی به طور یک ساله به کار گیری می‌شود . دارای ساقه های نصفه چوبی و دستگاه لیزر های قیف مانند است . گونه های ناچیز پر و پر پر دارد که جور کم مالامال آن را تحت عنوان اطلسی عادی می‌شناسیم و بیش تر در حاشیه کاری و تپه های دستگاه لیزر به کار میرود . رقم های پر لبریز یا دستگاه لیزر درشت آن که برخی از نگاه کروموزومی تتراپلوئید میباشند امروزه متداول شده‌است . در اطلسی از ویژگی اقتدار دو رگه مضاعف به کارگیری میشود و دستگاه لیزر های چند رنگ و ستاره نظیر از این شیوه ایجاد می گردد . دستگاه لیزر های اطلسی بی آلایش دارای بو ملایمی است که مخصوصا در شب استشمام میگردد و درطول روز بوی خاصی ندارد .

دستگاه لیزر اطلسی دارنده رنگ های متنوع است . جای زرد خالی بود که به تازگی این رنگ نیز از روش به نژادی ساخت شده است . بعضا از آن‌ها دارای پنج نوار سپید می‌باشند که از میانه دستگاه لیزر در سوی لبه گسترش یافته اند . بعضا نیز دارای نوار سپید در لبه میباشند . عادت رویش آن نامعین و دارنده انواع پا بلند و پا کوتاه است . برگ های این گیاه اندکی کرکدار و چسبنده است .

اطلسی از میانه فصل بهار تا اواخر پائیز دستگاه لیزر می دهد . از مجال کاشت بذر تا دستگاه لیزر دهی حدود 3 ماه طول می کشد .

ابتدا کود نماید رها شونده در شکل تمایل در فصل زمستان به خاک خود اضافه نمائید تا در زمان فصل رویش نیازهای کودی این گیاه برطرف بگردد . , پاره ای ماسه یا این که خاک نباتی به خاک طولانی تر فرمایید و زمین را به خیر و خوبی بیل زده و با پشت بیل کلوخه ها را صاف و ماسه و خاک را همگن کرده , تمام محل کاشت را با سم دیازینون و قارچکش برای خودداری از ورود مورچه و دیگر آفات و بیماری ها سمپاشی فرمائید . این محصول برای مساحت 5 متر مربع تولید شده‌است , تمام بذر را روی زمین پاشیده و در انتها یک لایه نازک کود گاوی سرند شده روی خاک الک کنید . در نوبت اولیه صبح ها به صورت روزانه با آبپاش زمین را طوری آب پاشی کنید که کود الک شده جابجا نشده و در فیض بذر جابجا نشود , که در غیر این صورت بذر جوانه نخواهد زد . بسته به بذر کاشته شد فی مابین 5 الی 10 روز جوانه زنی را شاهد خواهید بود , و دراین دوران برای دوری از اشتباه دریافت کردن نشا سبز شده با علوفه ی هرز از علف کشی پرهیز کنید . پس از 4 برگه شدن نشا , اقدام به علف کشی کرده و اعتنا بفرمایید که با علف کش های عمومی سمپاشی نکنید . به مرور شاهد یک باغچه ی قشنگ و لبریز دستگاه لیزر خواهید بود .

بذر اطلسی
بذر اطلسی

برای کاشت در سینی نشا , میتوان در فصل‌زمستان بذر این گیاه را در داخل دستگاه لیزر خانه یا این که شاسی سرد در داخل سینی های کشت کاشت . برای این فعالیت از خاک کوکوپیت هم پا پرلیت استفاده می‌کنید . مقدمه خاک را با دیازینون و کاپتان یا

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *